Masáže

Trpíte bolestmi zad, kloubů, máte ztuhlé svaly nebo problémy s některými vnitřními orgány? Zajímavou alternativou, která Vám od těchto problémů může ulevit, je baňkování nebo baňková masáž. Tato metoda bohatě prokrvuje kůži a podkoží a pomáhá odstraňovat bolest a jiné neduhy

Nejvýznamnější účinky baňkování:

•Odplavuje z těla nahromaděné škodlivé látky, podporuje lymfatický systém a látkovou výměnu

•Prokrvuje tkáně, zlepšuje krevní oběh

•Uvolňuje zatuhlé svalstvo, odstraňuje bolest zad a kloubů, pomáhá i při zánětech kloubů

•Baňkování na šíji pomáhá odstranit bolesti hlavy a migrénu

•Baňkování v oblasti hrudníku uleví od suchého kašle, astmatu či zánětu průdušek

•Baňkování v bederní oblasti pomáhá při gynekologických potížích, bolestivé menstruaci, vynechání periody, ale také při potížích s ledvinami a častých zánětech močového ústrojí

•Pomáhá odstraňovat celulitidu

•Podporuje imunitní systém

Moxování

Moxování vychází z filozofie tradiční čínské medicíny a v podstatě jde o přehřívání akupunkturních bodů nebo určitých míst na těle moxovacímí doutníky, horkou jehlou či kužely. U nás najdete kvalitní tradiční cigaretové moxy, krátké i dlouhé nekouřící moxy, moxy s bylinkami a magické minimoxy nalepovací. Hlavní oblastí použití jsou stavy vyčerpanosti, chronické onemocnění dýchacích cest, poruchy trávení, gynekologické problémy, bolesti v kříži a mnohé jiné.

Breussova Masáž

Jde o jemnou, citlivou, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře, která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády. Breussova masáž se využívá především na veškeré problémy páteře, jako jsou například bolesti meziobratlových plotének, které je možné pomocí této speciální metody poměrně lehce, bez rizika a s vysokou pravděpodobností vyléčit. Breussova masáž regeneruje meziobratlové ploténky, což řeší poměrně široké spektrum zdravotních potíží a mimo jiné to vede k velice účinnému odbourávání hluboko uložených psychických problémů

 

Aromamasáž částečná

Kombinace účinku dotyku a čichových vjemů vás příjemně uvolní, zbaví stresového vypětí a dokonale zrelaxuje váš organismus. Při aromamasáži jsou používány výhradně čisté přírodní masážní oleje.

Procedura trvá cca 20 minut.    300.-Kč

Aromamasáž celková

Kombinace účinku dotyku a čichových vjemů vás příjemně uvolní, zbaví stresového vypětí a dokonale zrelaxuje váš organismus. Při aromamasáži jsou používány výhradně čisté přírodní masážní oleje.

Procedura trvá cca 50 minut.  500.-Kč

Masáž zad a šíje

Masáž účinně odstraní bolesti zad a přilehlých tkání včetně bolestivých zatvrdlin ve svalu. Odblokuje strnulou šíji, bolesti  bederní a křížové páteře. Vždy vycházíme z daného individuálního problému klienta - využíváme několik technik, reflexní terapii, elektro masáž za pomocí elektrických impulsů, případně baňky nebo nahřívání pomocí moxů z bylinek….

Procedura trvá cca 45 minut.  500.-Kč

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy Salon Davi

•Indická masáž hlavy se praktikovala jako součást ajurvédského učení již před více než tisíci lety. Jako součást svých služeb prováděli holiči masáž hlavy – “champi” – z této tradice pochází slovo šamponování.

•Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji, fyzicky i psychicky harmonizuje organismus.

•Navozuje pocit pohody

Specifika masáže

•Jedná se o jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží.

•Provádí se za sucha, v sedě. Klient je oblečený a přikrytý sarongem (tkaninou). Do vlasů lze kápnout dle přání masážní olej.

Účinky masáže

Uvolnění napětí

Úleva od bolesti hlavy a ztuhlého krku

Pomoc při bolestech hlavy a migrénách

Zmírnění očního napětí

Navrácení síly a vitality, povzbuzení krevního oběhu

Podpora činnosti nervového systému

Stimulace lymfatického systému

Detoxikace organismu

Zlepšení imunitního systému

Povzbuzení růstu vlasů a zlepšení jejich kvality

Odstranění poruch spánku

Zlepšení koncentrace

Procedura trvá cca 45 minut.  500.-Kč

Procedura trvá cca 45 minut.  500.-Kč

Čokoládový zábal

Procedura pro vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2 000 lety. Tehdy se vědělo že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Dnes již víme čím je to způsobeno. Čokoláda obsahuje mnoho užitečných prvků pro lidský organismus:

Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů. Je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ale ne tak silně, působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopamínu a uvolňovat endorfíny a serotonin, zdroje štěstí. Díky čokoládovému zábalu, tělo přes pokožku vstřebává vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek.

Po čokoládové masáži se člověk cítí svěže a uvolněně. Čokoláda zajistí skvělý vzhled a péči o pokožku, pokožka bude svěží a krásná, svaly uvolněné a odpočaté. Vůně čokolády bude jen třešničkou na dortu, vítejte ve světě luxusní péče…

Procedura trvá cca 45 minut.  800.-Kč

 

Peeling

Jemný tělový peeling hloubkově čistí a oživí pokožku celého těla. Odstraňuje nežádoucí odumřelé buňky, pokožku hydratuje a vyživuje.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider

Relaxační pobyty

Chci vědět více

boxy

Video

Pivní kosmetika

Najdete nás

Tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue.

Social

.

.

.

.

.